Na Home Page
Informace
Kontakty
 

ARP736 - Audio Remastering Processor - Profesional (R19 - jednodušší ARP772)
konektory km. rozsah audio [Hz] odstup signál/šum [dB] vst./výst. imp. A [kohmů] vst./výst. úr. audio [V] nap. napětí [V] / proud [A] rozměry bez kon. [mm] MC
s DPH bez dopravy
 
4x JACK 6,35 - 30000110/12012/0,55 / 5 šš230482x40x503900,-Objednat emailem


Když jsme připravovali základní model ARP662 pro použití k domácí aparatuře, přestože jsme znali význam a výhody použití, netušili jsme, že uživatelé budou na použití přístroje doslova závislí a že mnozí z nich nás budou žádat o verzi do automobilové aparatury, vestavný modul, bateriové provedení pro přenosné přístroje na sluchátka a verzi pro hudebníky a zvukaře v rackové skříni.
Jednou z těchto verzí je ARP736 jednodušší verzí ARP772 - profesionální processor v 19-ti palcovém modulu rack o výšce 1U. Jeho funkce a význam je plně srovnatelná se základním typem ARP662a.

Vy i Vaši posluchači budete mít dojem, že jste si právě vyčistili uši. Budete si před posluchači jistější, že zaujmete nejen svým uměním.


ARP736 stejně jako ARP772 je určen pro použití v profesionálních podmínkách (nahrávací studia, reprodukční systémy klubů, diskoték, divadel, kin apod.) nebo pro hudebníky, kteří zvuk svých vystoupení chtějí posluchačům maximálně zpříjemnit a oživit. Každý hudebník používající elektronickou aparaturu by si měl uvědomit, že každá, byť sebekvalitnější aparatura vnáší do konečné podoby zvuku, kterou slyší posluchač, fázové zkreslení a má další negativní vliv na zvuk. U poslechu s nižší hlasitostí budete mít subjektivní pocit vyšší hlasitosti a čitelnosti při zachování neagresivity a příjemnosti.
Naopak na diskotékách a koncertech populární nebo rockové hudby, kde již nelze hlasitost dále zvyšovat, dáte posluchačům alespoň pocit subjektivně vyšší hlasitosti a hlubšího prožitku z hudby.


ARP736 dodá svěžest a vzdušnost zvuku, bez jeho znatelného zkreslení. Těm hudebníkům, kteří pořádají živá vystoupení na různých zábavách a slyší svůj nástroj a hlas z reproduktorů svých aparatur, se bude daleko lépe hrát, neboť budou spokojenější se zvukem, jeho srozumitelností, barvou a reprodukcí detailů, které dříve zanikly, vinou méně kvalitní aparatury, špatných vlastností prostoru, nebo nedokonalým ozvučením. Budou si před posluchači jistější, že zaujmou nejen svým uměním.


Velký přínos má ARP736 také pro komprimované nahrávky v systémech MP3, WMA, DVD a dalších formátů, kterým dodá původní jas a brilanci před komprimací. Z principu komprimace (některé detaily jsou úplně vypuštěny), však není možné vrátit nahrávce vše (to, co chybí), ale jen detaily, které jsou pouze potlačené.

ARP736 má téměř stejné parametry a funkci jako základní verze ARP662. Doporučujeme si přečíst text k základnímu modelu ARP662a.


Oproti vyšší verzi ARP772a je, ARP736 chudší ve výbavě avšak základní parametry má shodné.
Rozdíly:
ARP736 ARP772
Symetrické vstupy/výstupy NE ANO
Nesymetrické vstupy/výstupy ANO ANO
Konektory XLR CANON (sym.) NE ANO
Konektory JACK6,3 (sym.) NE ANO
Konektory JACK6,3 (nesym.) ANO NE
Vypínatelný subsonický filtr
s parametry 24dB na oktávu
s horní frekvencí 40 Hz NE ANO
Indikátory špiček
pro oba kanály zvlášť NE ANO
Zapnutí a vypnutí procesu je možné
dálkově ovládat prostřednictvím
nožního spínače (pedálu) nebo
obyčejného jakéhokoli spínače
zapojeného do konektoru
JACK 6,3 na zadní straně NE ANO

Vyzkoušejte si jej i Vy nezávazně a v klidu na své aparatuře a svých nahrávkách, zaručujeme možnost vrácení během 14 dní!

ARP736 má vestavěný napájecí zdroj.

Pro Vaši představu jsme připravili ukázky nahrávek. Nahrávky označené ...0 znamená původní zvuk, označení ...1 označuje zpracovaný zvuk processorem s oběma regulátory na středu dráhy. Ukázky označené ...2 jsou zpracované processorem s oběma regulátory na maximum. Nahrávky jsou ve formátu wav, 44,100 kHz, stereo (plná CD kvalita). Při konverzi do MP3 a nebo podobného formátu by kvalita a tím i vliv processoru byl nižší. Proto mějte trpělivost ve stahování těchto souborů, které Vám ukáží, co ARP736 umí.

Saltarello0.wav

Saltarello1.wav

Saltarello2.wav

A přeci jen pro ty zájemce, kteří mají pomalé připojení k síti máme výše uvedené ukázky v MP3 formátu (256k Bit/s, 44,100 kHz, stereo). Upozorňujeme však, že kvalita těchto ukázek je vzhledem ke kompresi nižší.

Saltarello0.mp3

Saltarello1.mp3

Saltarello2.mp3


Můžete si prostudovat také návod, který je zde k dispozici ve formátu pdf (pro Adobe Acrobat).

ARP736navod.pdf


Rádi uvítáme Vaše dotazy a připomínky.

Dobré obchody budou mít Audio Remastering Processor ARP736 jistě skladem, ostatní požádejte o objednání.
Máte-li zájem o nezávazné vyzkoušení ARP736 s 14 denní zárukou možností vrácení, kontaktujte naši zásilkovou službu na:
Tel. + 420 606 28 28 00 nonstop nebo na: connect@correct.cz
Máte-li nějaké dotazy prosíme neváhejte a kontaktujte nás. Pomůžete nám tím lépe a pro Vás srozumitelně vytvořit popis k produktům. Děkujeme za pomoc, pochopení a za další návštěvu těchto stránek, které stále průběžně aktualizujeme právě s Vaší pomocí.

Těšíme se na Vás a na Vaše otázky a věříme, že se Vám novinka ARP736 bude líbit a bude důstojným a používaným komponentem Vaší aparatury.

Nabídka pro další zájemce o obchodní zastoupení
Máte-li obchod s elektronikou (případně jen s částí našeho sortimentu např. audiotechnikou apod.), máme pro Vás výhodnou nabídku obchodního zastoupení, které chceme zřídit v každém větším městě ČR. Rádi Vám zašleme smlouvu a další podmínky prodeje. Kromě zvýhodněných cen budou mít tito prodejci uvedené adresy, tel. spojení a další údaje na této stránce, včetně informace o prodavaném sortimentu. Tyto informace podáváme zákazníkům podávat i telefonicky.


obrázek 2